Zayıflama Sırları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Zayıflama
  4. »
  5. Esila fantastik dörtlü yaz çayı emziren anneler kullanabilir mi ?

Esila fantastik dörtlü yaz çayı emziren anneler kullanabilir mi ?

admin admin -
9 0
Esila Fantastik Dörtlü yaz Çayı emziren anneler kullanabilirmi

Bebeğin dünyaya gelmesinin ardından bir yandan bebeğin bakım telaşı devam ederken bir yandan da anne gebelik döneminde almış olduğu kiloları hızlı ve sağlıklı bir şekilde vermeye çalışır.

Emzirme dönemi bebeğin zarar görmemesi açısından bir çok ilacın ve bitki çayının kullanılamayacağı dönemdir. Annenin kullandığı ilaçlardaki etken maddeler ve beslendiği gıdalardan bünyesine aldığı bir çok madde anne sütü ile bebeğe geçmektedir.

Esila fantastik dörtlü yaz çayı, zayıflamaya yardımcı olan bir çok bitkinin karışımıyla elde edilen bir form çayıdır. Emziren anneler Esila fantastik dörtlü yaz çayını kullanıp kullanamayacağını merak etmektedirler.

Esila fantastik dörtlü yaz çayı emziren anneler kullanabilir mi ?

Esila fantastik dörtlü yaz çayı emziren annelerde ishal veya sık idrar yapma gibi yan etkilere neden olabilmektedir. Vücut sıvılarının bu şekilde azalıyor olması anne sütünü azaltan bir etkendir. Bu nedene Esila fantastik dörtlü yaz çayının emziren anneler için olumsuz etkileri olabilecektir.

Esila fantastik dörtlü yaz çayı içerisinde bulunan bitkilerde bulunan etken maddelerin anneden süt vasıtası ile bebeğe geçmesi durumunda bebeğin ishal olması gibi bir sorun oluşabileceği gibi bu etken maddelerin bebeğe başka zararlı etkileri de olabilecektir.

Bu nedenle emzirme döneminde olan annelere Esila fantastik dörtlü yaz çayı içmesi önerilmemektedir. Bu husus ürünün açıklama kısmında yer almaktadır.

Emziren anneler için kilo verme yöntemleri

Bebeği emziriyor olmak emziren annenin kilo vermesini sağlayan en önemli etkendir. Bu nedenle emzirme döneminde anne normal zamanlara göre daha kolay kilo vermektedir.

Emziren annelere ağır egzersiz veya hızlı kilo verdiren diyetler uygulaması tavsiye edilmektedir. Emzirme döneminde kilo verme sürecinin olabildiğince doğal yoldan olması hedeflenir.

Emziren anneden bebeğe günlük olarak yaklaşık 600 kalorilik enerji geçer. Bu da yaklaşık olarak bir saatlik hafif yürüyüşte harcanan kaloriye eşittir.

Emziren annelerin ayda yarım kilo veya bir kilo vermesi normaldir. Ayda 2 kilonun üzerinde kilo vermemesi gerekir.

Emziren anne kilo vermek için doktor bilgisi dahilinde hafif yürüyüşler yapabilir veya evde bazı kilo verme egzersizleri uygulayabilir.

Emziren annenin hızlı kilo verdiren diyetlerden ve zayıflama çaylarından uzak durması gerekir. Bunun yerine fazla kalorili besinler fazla tüketmemek kilo vermek için yeterli olacaktır.

İlgili yazı: İnatçı yağlardan kurtulma yolları

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir