Zayıflama Sırları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Zayıflama
  4. »
  5. Esila fantastik dörtlü yaz çayı zayıflatır mı ?

Esila fantastik dörtlü yaz çayı zayıflatır mı ?

admin admin -
3 0
Esila fantastik dörtlü yaz çayı zayıflatır mı ?

Günümüzde kiloları ile başı dertte olmayan çok az insan vardır. Normal yoldan kilo vermekte zorlanan kişiler bu süreci kolaylaştırmak için bitki çayı, zayıflama hapı gibi ürünlere yönelmektedirler.

Zayıflama ilaçları zayıflamaya yardımcı olurken aynı zamanda sağlığa da zarar verme riski taşıyan ürünlerdir. Bitki çayları ise sağlığa zarar verme konusunda zayıflama ilaçlarına göre daha masum olsalar da etki açısından zayıf veya etkisiz kalabilmektedirler.

Esila fantastik dörtlü yaz çayı zayıflatır mı ?

Esila fantastik dörtlü yaz çayı ürün paketinin herhangi bir yerinde bu çayın zayıflattığına dair bir ibare bulunmamaktadır. Bununla birlikte ürünü satarken, satıcılar Esila fantastik dörtlü yaz çayını “zayıflatır” diyerek satmakta müşteriler de genellikle zayıflama gayesi ile satın almaktadırlar.

İlgili yazı: Fantastik 4’lü yaz çayı ne işe yarar ?

Öncelikle belirtmek gerekir ki hiçbir zayıflama ürünü veya bitki çayı tek başına zayıflatma etkisine sahip değildir. Yani şunu içeyim ve kilo vereyim diye bir şey yoktur.

Zayıflama ilaçları yağ yakım sürecini hızlandırarak veya vücuda alınan besinlerin daha hızlı atılmasını sağlayarak kilo vermeyi sağlarlar. Fakat kişi her durumda yaktığı kaloriden daha fazlasını yiyorsa ne zayıflama ilacı ne de bitki çayı o kişiyi zayıflatabilecektir.

Bu sebeple zayıflatma etkisi olan bitki çaylarında bile ürün açıklamasında “bu ürün kilo vermeyi sağlar” veya “zayıflatır” gibi bir ibare yer almamaktadır.

Eğer kilo vermeyi hedefleyen kişi belli bir diyet programı uyguluyor ve egzersiz yapıyor ise Esila fantastik dörtlü yaz çayı o kişinin kilo verme sürecini hızlandırmaya yardımcı olacaktır.

Yani diyet ve egzersiz ile hedeflediği kiloyu bir ayda verecekse diyet ve egzersize ilave olarak Esila fantastik dörtlü yaz çayı da içerse bir aydan daha kısa sürede hedeflediği kiloyu verecektir.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çayı kaç kilo verdirir ?

Esila fantastik dörtlü yaz çayı nasıl kilo verdirir ?

Esila fantastik dörtlü yaz çayının içeriğinde bağırsakların çalışmasını hızlandıran, metabolizmayı hızlandıran, kan şekerini düzenleyen, kolesterolü düşüren ve iştahı kapatan bitkiler bulunmaktadır.

Esila fantastik dörtlü yaz çayı içeriği için TIKLAYIN.

Zayıflamaya yardımcı olduğu bilinen bir çok miktarda bitki, Esila fantastik dörtlü yaz çayı içerisinde mevcuttur. Ancak çok az miktarlarda mevcuttur. Yani bu çayın zayıflamaya etkisi bulunmakla birlikte bu etki büyük bir etki değildir.

Kişi asıl olarak kiloları yaptığı diyet ve egzersizden verecektir.

Esila fantastik dörtlü yaz çayı bir taraftan iştah kapatırken diğer taraftan da bağırsakları hızlandırarak vücuda alınan besinlerdeki kalorilerin tam olarak emilmeden atılmasını sağlamaktadır.

Esila fantastik dörtlü yaz çayı kullanan kişilerin önemli bir kısmında özellikle ilk hafta sık idrara gitme ve bağırsak hareketlerinin aşırı hızlanması (ishal) gibi yan etkiler görülmekte, vücuttan sıvı atılımı hızlandığı için başlangıçta biraz kilo kaybı ve ödem gitmesi yaşanmaktadır.

Eğer kişi bunu telafi etmek için fazladan yerse (çünkü bu tür durumlarda vücut kilo kaybını telafi etmek için yeme isteğini artırır) veya sıvı çıkışının fazlalığı nedeniyle (ishal olunca kişide yorgunluk ve halsizlik hissi artabilir) egzersizlerini aksatırsa Esila fantastik dörtlü yaz çayının zayıflamaya bir katkısı olmayacaktır.

Fantastik dörtlü zayıflama çayının zayıflatma etkisini artırmak için önerilenden fazla kullanmak, bir çok kişinin yaptığı bir hatadır . Önerilenden daha fazla Fantastik dörtlü çay içildiğinde daha fazla zayıflama olmamakta, sadece çayın yan etkileri artmaktadır.

Fantastik dörtlü zayıflama çayını nasıl kullanacağını bilirseniz hem zayıflamanıza yardımcı olur hem de bağışıklık sisteminize ve sağlığınıza yararlı olur.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü zayıflama çayı nasıl kullanılır ?

Fantastik dörtlü zayıflama çayını bilinçsiz olarak kullanmanız halinde ise aşağıdaki yazıda belirtilen zararları görürsünüz.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çay zararları

İlgili yazı: İnatçı yağlardan kurtulma yolları

İlgili yazı: Glukofen zayıflatır mı ?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir