Zayıflama Sırları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Zayıflama
  4. »
  5. Esila zayıflama çayı kullanıcı yorumları

Esila zayıflama çayı kullanıcı yorumları

admin admin -
184 0
Esila zayıflama çayı kullanıcı yorumları

Esila zayıflama çayı kilo verdirir mi, ne işe yarar, zararlı mı gibi konularda kullanıcı yorumları aşağıdadır.

Esila zayıflama çayı kullanıcı yorumları

Melike Ş.

3 ay boyunca Esila zayıflama çayı kullandım, günde 1 bardak içtim. Herhangi bir şekilde zayıflama yönünde bir etkisini göremedim. Vitamin gibi bir şey de değil. Sadece biraz iştah azaltıyor. O da benim gibi iştahlı yiyenlerde etkili değil sanırım.

Zaten paketin üzerinde zayıflama çayı da yazmıyor. Biz kendi kendimize zayıflama çayı diyoruz sanırım. Zayıflama beklentiniz olmasın bu çayı içerken. Normal, tadı biraz garip bir çay işte.

Selahattin Ç.

Yemeyi kısmayınca çay içmeyle zayıflanmıyor. Belki sağlığa bir faydası vardır. Ben esila çayı içtiğim dönemde fazla hastalanmadım. Öyle enerji veren güç katan bir çay değil. Tad olarak bildiğimiz kuşburnu ve ıhlamurdan kötü. Ama içinde illaki yararlı bir şeyler vardır diye düşünüyorum.

Kullanacak olanlar esila çayı içinde ne tür bitkileri var diye araştırsın. Çünkü bu tür ilaçlar ilaç kullanırken ilacın etkisini azaltıyor. Bilinçsiz tüketmemek lazım.

Derya M.

Esila zayıflama çayı düzenli olarak kullandığım 5-6 tane bitki çayından biridir. Bu çayın zayıflatmadığının farkındayım. Ama sürekli domates, patates gibi şeyler yiyoruz. Yani genellikle aynı şeyleri yiyoruz. Bu bitki çayındaki farklı mineraller sağlık için yararlı.

Sümbül D.

Zayıflama çayından ziyade hafif etkili müshil deseler daha doğru olurdu. İshal olarak zayıflanacaksa ishal yapan başka ürünler de var. Resmen faydasız bir ürün para tuzağı.

Nalan K.

Ben esila çayı içerek zayıfladım. Zayıflayamayanlar nasıl kullanacağını bilmiyorlar. Bu çayı her gün içeceksin ve koşar tarzda yürüyüş sporu yapacaksın. Bak nasıl zayıflıyorsun. Ben 60 yaşındayım esila zayıflama çayı ile 6 ayda 5 kilo verdim. 75’ten 70’e düştüm.

Acayip su kaybettiriyor. Hem çiş hem de cırcır olarak. Bunlarla birlikte kaloriler de gidiyor. Ben her gün sabah onda bizim oradaki parkta bir saat yürüyüş yaptım. Dönünce yağlı yemek yemedim, elma portakal yedim. Biraz acıkır gibi olunca da bir bardak esila çayı içtim.

Bu şekilde kilo verdim. Herkese tavsiye ederim.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çayı kaç kilo verdirir ?

Serpil D.

Bu çay yüzünden doktordan azar işittim. Şöyle ki;

İnsulin direnci için Glifor kullanıyordum. Glifor kilo verdiriyor. Kilo vermeyi desteklemek için esila zayıflama çayı kullanmaya başladım. Günde bir bardak içince Esila zayıflama çayının artı veya eksi olarak pek bir etkisi olmadı. Ben de günde 3-4 bardak esila çayı içmeye başladım. Bu sefer de ishal olmaya başladım.

Kilo vermem esila çayı ile birlikte hızlandı. Glifor kullanırken düzenli kan tahlili vermen gerekiyor. Kandaki şeker oranı epey düşük çıktı.

Doktor dedi ki son zamanlarda hayatında bir değişiklik var mı, sevgilinden mi ayrıldın diyete mi girdin dedi. Ben de “yo her şey aynı, sadece zayıflama çayına başladım” deyince kan şekerimin çok düşük çıktığını  ve ani şeker düşmesinin de sorun olduğunu söyleyerek “sen kendini zorla şeker hastası yapacaksın” dedi.

Glifor kullanırken ıhlamur gibi bitki çayları hariç başka bitki çayı kullanmamamı önerdi.

Sedat  K.

Eşimin büyük methederek bana aldırdığı ama hiçbir faydasını göremediği bir çaydır. Zayıflatma etkisi yok. Diyet ve egzersiz yaparken ayrıca form çayı içmek zayıflatır diyorlar. Zaten diyet ve egzersiz yapabilsen ayrıca çaya ne gerek var ?

Çeşit olsun diye içilebilir. Bence abartıldığı kadar bir faydası yok.

Meltem L.

Esila çayı nedeniyle kuzenim kalp krizi geçirdi. Kendisi bunu kabul etmiyor ama geçirdiği kalp krizinin içtiği esila bitki çayının vücudunu susuz bırakması ve arkasından ağır bir yemek yemesi olduğunu düşünüyorum.

Kuzenim 2 aydır esila çayı ile zayıflamaya çalışıyor, tuvalette attığı sıvı nedeniyle kilo verdim zannediyordu. Halbuki yağdan değil de sudan gidiyordu.

Bir Pazar günü açık hava yürüyüşüne çıkmış. Hem terlemiş hem de cırcır nedeniyle su kaybetmiş. İshal ve koşu acıktırmış. Diyeti bozmaya karar vermiş. 2 porsiyon adana ve üzerine bir künefe yedikten sonra fenalaşmış, acile kaldırmışlar.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çay zararları

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir