Zayıflama Sırları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Zayıflama
  4. »
  5. Fantastik dörtlü çayı ile zayıflayanlar

Fantastik dörtlü çayı ile zayıflayanlar

admin admin -
3 0
Fantastik dörtlü çayı ile zayıflayanlar

Fantastik dörtlü çayı zayıflamayı kolaylaştıran bazı maddeler içermekte olup düzenli kullanırı ve ayrıca diyet yapılırsa kilo kaybını kolaylaştırmaktadır.

Bununla birlikte Fantastik dörtlü çayı bir zayıflama çayı değildir, zayıflama çayı etiketiyle satılmamaktadır. Fantastik dörtlü çayı ile zayıflayanlar genellikle kilo vermelerinin baş etkenin fantastik dörtlü çayından ziyade diyete sadık kalmaları olarak belirtmektedirler.

Fantastik dörtlü çayı kullanıp zayıflama yönüyle bir etkisini göremeyen kullanıcılar da bulunmaktadır.

Fantastik dörtlü çayı ile zayıflayanlar

Adem A.

Kilolarım genellikle göbek çevresinde toplanıyordu ve diyetisyenimin verdiği diyet listesini uygularken istediğim miktarda kilo veremiyordum.

Bu nedenle kendi insiyatifimle Fantastik dörtlü çayına başladım. İlk gün 5 bardak çay içince bağırsaklarım buna isyan edercesine ishal oldum. Sonraki gün 3 bardak içtim yine ishalim devam ettim.

Meğerse Fantastik dörtlü çayı içinde müshil etkisi yapan bitkiler varmış ve tuvalete götürterek zayıflatıyormuş. Kullandığım ilk üç günde 2 kilo verdim. Daha önce sadece diyet yaparak iki haftada 2 kilo vermiştim.

Kilo veriyor olmam karşısında ishal olmaya razı oldum ama yaşadığım halsizlik ve sürekli ishal olmanın getirdiği bir enerji ihtiyacı nedeniyle diyeti bozmak zorunda kaldım.

Daha sonra araştırdım meğer Fantastik dörtlü çayını gayet yanlış bir şekilde uygulamışım.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü zayıflama çayı nasıl kullanılır ?

Doğru şekilde kullanmaya başlayınca diyete devam etmek mümkün oldu. Diyet atı Fantastik dörtlü zayıflama çayı sadece diyet yapmaya göre daha hızlı kilo vermemi sağladı. İki haftada 4 kilo verdim.

Ama göbekte bir erime olmadı. Tam tersine cılızlaşan vücudum karşısında göbeğim daha bir belirgin durmaya başladır. Sağlık bilgisi iyi olan arkadaşım sadece diyet ve çay ile zayıfladığım zaman kas ve su kaybedeceğimi, sadece kilo vermediğimi, aynı zamanda sağlığımdan da feragat ettiğimi söyledi.

Spor salonuna yazılmaya gözüm yemedi. Çünkü sporla falan aram yok. Evde egzersiz de yapamıyorum. Aksatıyorum. Bu nedenle günde 1-2 kilometre yürümeye başladım.

Bir süre sonra diyet listem bana kafi gelmemeye başladı. Çünkü ishal nedeniyle enerjisiz kalıyordum. Bir de yürüyüş yapınca 2 köfte ve 1 kibrit kutusu peynirin hükmü olmuyor.

Diyetisyenim verdiği listeyi değiştirmedi. Bundan fazla yersen zayıflayamazsın dedi. Mecbur fantastik dörtlü zayıflama çayını bıraktım. Çünkü üçü bir arada olmuyor.

Toplamda Fantastik dörtlü zayıflama çayını 6 hafta civarında kullandım, 7 kilogram verdim. Verdiğim kilolarda en fazla etki diyettendir. Çok az yiyordum. Spor ise sağlıklı kalmamı sağladı diye düşünüyorum. Yürüyüş yapmak bana çok ekstradan kilo verdirmedi.

Verdiğim 7 kilonun belki 1-2 kilosu fantastik dörtlü zayıflama çayı etkisiyledir.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çayı kaç kilo verdirir ?

Bu zayıflama süreci 6 hafta sürdü. Çünkü ağzımın tadını bozan bir çay iştahı azaltıyor güzel de dünyaya 1 kere geliyoruz, bu kadar işkence neden ?

Diyet ve fantastik dörtlü çayını bırakınca bir haftada 3 kilo aldım.

Yeşim U.

Gelinlik içinde iyi görünmem için 5-6 kilo vermem gerekiyordu. Fantastik dörtlü çayını düzenli olarak günde 3 kere ve 2 hafta boyunca kullandım. Sadece yarım kilo kaybetmişim. Sadece fantastik dörtlü çayı içmenin kilo vermeye bir etkisinin olduğunu düşünmüyorum.

O verdiğim yarım kilo da ishaldendir. Kilo vermek için boğazdan kesmek şart.

Sonraki bir ay hem diyet yaptım, hem de fantastik dörtlü çayı içtim düzenli olarak. 1 ayda 2 verdim. Arkadaşlar benzin sarardı falan deyince ikisini de bıraktım. Bırakınca verdiğim kiloları almadım.

Fantastik dörtlü çayı her biri sağlığa faydalı olan bir sürü bitki içeriyor ama sanki beni kötü etkiledi gibi. Kullanacak olanların içindeki bitkileri okumasını tavsiye ederim.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çay içindekiler

Daha fazla kullanıcı yorumu içi aşağıdaki yazıyı okuyunuz:

İlgili yazı: Esila zayıflama çayı kullanıcı yorumları

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir