Zayıflama Sırları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Zayıflama
  4. »
  5. Fantastik dörtlü çayı kaç kilo verdirir ?

Fantastik dörtlü çayı kaç kilo verdirir ?

admin admin -
5 0
Fantastik dörtlü çayı kaç kilo verdirir

Bitki çaylarının reklamları çoğunlukla abartılı yapılmakta, tüketiciler ürünü satın alıp beklediğini bulamadığında hayal kırıklığına uğramaktadır.

Form çayı veya zayıflama çayı olarak satılan bitki çayları eğer bir diyet ve egzersiz programı ile birlikte uygulandıklarında kilo verme sürecini hızlandırabilmektedirler.

Fantastik dörtlü çayı, bilinen zayıflama çaylarının içeriğinde bulunan ve kilo vermeyi kolaylaştıran etkiye sahip bitki karışımlarından oluşmaktadır.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çay içindekiler

Bununla birlikte ürün paketinin herhangi bir yerinde zayıflama veya kilo verme ile ilgili herhangi bir husus yer almamaktadır.

Zayıflama çayları diyet veya spor gibi etken olmadıkça kilo vermeye faydası olmayan çaylardır. Bu nedenle ürün paketinde zayıflama konusunda bir açıklamaya yer verilmemiştir.

Fantastik dörtlü çayı kaç kilo verdirir ?

Fantastik dörtlü çayı ile 3 haftalık bir kullanımda 1 kilogram ila 3 kilogram arası kilo verebilirsiniz. Kişinin mevcut kilosu ve yaşı ile kilo vermedeki azmine göre verilen kilolar 3 haftada 3 kilogramın üzerine çıkabilmektedir.

Fantastik dörtlü çayı ile nasıl kilo verilir ?

Fantastik dörtlü çayının işlevi sindirim sisteminin hızlanması suretiyle enerji harcama sürecinizin hızlanmasıdır. Fantastik dörtlü çayı bir yandan iştahınızı kapatırken bir taraftan da bağırsaklarınızı daha çalıştırarak yediğiniz gıdaların sindirilme miktarını azaltarak yediğiniz yiyeceklerden daha az kalori almanızı sağlar.

Fantastik dörtlü çayı içmeye başladığınız ilk günlerde çoğu kullanıcıda ishal ve mide bulantısı şikayetleri görülebilmekte, bu şikayetler zamanla azalsa da genel olarak kullanıcılarda hem fazla idrara çıkma hem de eskiye göre daha sık dışkılama durumu olmaktadır.

Yeterli sıvı takviyesi alınarak bu durumun dengelenmesi gerekmektedir.

Fantastik dörtlü çayı ile zayıflamak için bir diyet programı uygulamak şarttır. Aksi takdirde kişi kendini aç veya halsiz hissetmemek için eskisine göre daha fazla yiyecek , bu da kilo vermeye engel olacaktır.

Kilo vermek isteyen kişinin diyetisyenden diyet listesi alması gerekmektedir. Aşağıda örnek bir diyet listesi verilmiştir.

Aşağıdaki diyet listesi herhangi bir metabolik hastalığı bulunmayan 70 kilogram ağırlığında ve 3 haftada 3 kilogram vermeyi hedefleyen bir kadın içindir.

Fantastik dörtlü çayı ile 3 haftada 3 kilogram verme örnek diyet listesi:

Kahvaltı: 1 adet haşlanmış yumurta, 3 adet yeşil zeytin, kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir. 1 bardak siyah çay. 2 dilim ekmek.

Kahvaltıdan bir saat sonra 1 bardak fantastik dörtlü çayı, 1 adet elma.

Öğle yemeği: 1 porsiyon sulu tavuk yemeği , sınırsız yeşillik salatası.

Öğle yemeğinden iki saat sonra 1 bardak fantastik dörtlü çayı, 3 adet ceviz.

Akşam yemeği: 10 kaşık sebze çorbası, 1 kase yoğurt, sınırsız yeşillik salatası.

Notlar:

  • 1 adet haşlanmış yumurta, sonraki günlerde, omlet ve menemen ile değişimli uygulanır.
  • Beyaz peynir yerine diğer günler diğer peynir çeşitleri değişimli olarak uygulanır.
  • Elma yerine diğer günler, armut, şeftali ve portakal gibi mevsim meyveleri değişimli olarak uygulanır.
  • Sulu tavuk yemeği yerine, diğer günler fırında balık veya sulu et yemeği şeklinde uygulanır. Bir öğünde 10 kaşık sulu et yemeği yenilebilir.
  • Yeşillik salatasının sınırı yoktur, kişi yiyebildiği kadar yiyebilir. Yeşillik salatasına yeşillik haricinde sadece domates ve bir tatlı kaşığı zeytinyağı eklenebilir.

Fantastik dörtlü çayı ile zayıflamanın diğer şartı ise günde en az 7 kilometre yürüyüştür. Bu 7 kilometre yürüyüşe günlük aktivite (okula, alışverişe gitme, ev içinde dolaşma) dahil değildir. Kişi ekstra olarak 7 kilometre tempolu olarak yürümelidir.

Fantastik dörtlü çayının dozu kademeli olarak artırılmalıdır. İlk hafta günde bir kere, sonraki hafta günde iki kere, sonraki hafta günde 3 kere içilmelidir. Günde maksimum 3 bardak içilmektedir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki yazıyı okuyunuz:

İlgili yazı: Fantastik dörtlü zayıflama çayı nasıl kullanılır ?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir