Zayıflama Sırları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Zayıflama
  4. »
  5. Fantastik dörtlü zayıflama çayı nasıl kullanılır ?

Fantastik dörtlü zayıflama çayı nasıl kullanılır ?

admin admin -
6 0
Fantastik dörtlü zayıflama çayı nasıl kullanılır

Fantastik dörtlü zayıflama çayını eğer doğru bir şekilde kullanırsanız zayıflama hedefinize daha kolay ulaşırsınız. Bu bitki çayının içerisinde iştahınızı azaltan bitkiler bulunmaktadır. Eğer sabah saatlerinde içerseniz öğle öğününüzü daha hafif yapmanızı sağlayacaktır.

Fantastik dörtlü zayıflama çayı içeriğinde bulunan bazı bitkiler metabolizmayı hızlandırmaktadır. Yani vücudun yağ ve karbonhidratları parçalama hızını artırmaktadır.

Diyete giren bir çok kişinin ortak sorunu diyet nedeniyle kalori alımı sınırlanınca metabolizmanın da yavaşlamasıdır. Metabolizma yavaşladığında diyet yapılsa dahi istenilen düzeyde kilo verilememektedir.

Diyet ve Fantastik dörtlü zayıflama çayı birlikte olursa diyetle daha iyi kilo verilmektedir.

Sadece diyet yaparak kilo verilmesi hedeflendiğinde yağdan ziyade karbonhidrat ve protein kaybı olmaktadır. Halbuki kalıcı zayıflama için inatçı yağların da eritilmesi gerekmektedir.

Bunu sağlayan şey diyet ile desteklenmiş sağlam bir spor programıdır.

Dolayısıyla Fantastik dörtlü zayıflama çayı ile kilo vermek için hem diyet hem de spor yapmak gerekmektedir. Sadece Fantastik dörtlü zayıflama çayı içmek zayıflatmamaktadır.

İlgili yazı: İnatçı yağlardan kurtulma yolları

Fantastik dörtlü zayıflama çayı nasıl kullanılır ?

Eğer Fantastik dörtlü zayıflama çayı ile zayıflamak istiyor isek aşağıdaki iki şartı yerine getirmek zorundayız:

Diyetisyene gidip bize uygun bir diyet listesi alıyoruz ve harfiyen uyguluyoruz.

Bir uzmana danışıp vermeyi hedeflediğimiz kiloya göre bir egzersiz programı hazırlatıyoruz ve harfiyen uyguluyoruz.

Ayrıca eğer şeker hastalığı, böbrek veya karaciğer hastalığı gibi bir rahatsızlığımız var ise zayıflama programına başlamadan önce, diyet ve egzersiz programlarını uygulama konusunda doktorumuza danışıyoruz.

Bu aşamaya kadar her şey yolunda ise Fantastik dörtlü çayı ile zayıflamak için ilk etapta 3 haftalık bir program uyguluyoruz.

3 haftanın ilk haftasında günde bir kez, ikinci haftasında günde iki kez, üçüncü haftasında ise günde üç kez Fantastik dörtlü zayıflama çayı içiyoruz ayrıca diyet ve sporumuzu yapıyoruz.

Dördüncü haftada diyet ve spora devam ediyoruz fakat Fantastik dörtlü zayıflama çayı içmeye ara veriyoruz.

Ardından yeniden bir üç haftalık program uyguluyoruz. İkinci haftalık programda her gün üç kez Fantastik dörtlü zayıflama çayı içiyoruz ve diyet ve sporu önceki üç haftaya göre %30 artırımlı olarak uyguluyoruz.

Bu sürenin sonunda Fantastik dörtlü zayıflama çayını günde bir e indiriyoruz diyet ve spora uzman taviyesi doğrultusunda devam ediyoruz.

Fantastik dörtlü zayıflama çayı içinde 45 poşet bulunmaktadır. İlk üç haftada 7 +14+ 21 = 42 tanesi bitiyor.

İkinci üç haftada ise 21 +21 +21 = 63 tanesi bitiyor.

Yukarıda anlatılan zayıflama programında toplam 3 paket Fantastik dörtlü çayı kullanıyoruz.

İlk 3 haftada toplam 42 adet, ikinci üç haftada 63 adet poşet içtik. Yani 105 poşet çay içtik. Kalanını zayıflama programı sona erince günde 1 kere içiyoruz. Ve sonrasında en az 6 ay Fantastik dörtlü zayıflama çayı kullanmıyoruz.

Eğer zayıflama programına önce günde  1 kez, sonraki hafta günde 2 kez, üçüncü hafta günde 3 kez şeklinde kademeli değil de direk günde 3 kez Fantastik dörtlü çay içilirse ishal ve mide bulantısı şikayetleri fazla olduğu için zayıflama programı uygulanamamaktadır.

Zayıflama programı sona erdikten sonra 6 ay boyunca yeniden Fantastik dörtlü zayıflama çayı kullanılmamasının sebebi ise vücutta bazı maddelerinin birikmesini engellemek içindir.

Bilindiği üzere bazı şeylerin azı yarar, çoğu zarardır. Fantastik dörtlü zayıflama çayı içerisinde bulunan çok sayıda bitkinin çok sayıda etken maddesi bulunmakta olup bu çayı uzun süre kullanmak bazı sağlık sorunlarını tetikleyebilmektedir.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çay zararları

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çay içindekiler

Fantastik dörtlü çay ne zaman içilir ?

Günde bir kere içildiği günler sabah kahvaltısından bir saat sonra içilir.

Günde iki kere içildiği günler sabah kahvaltısından bir saat sonra ve öğle yemeğinden bir saat sonra içilir.

Günde üç kere içildiği günler ise ana öğünlerden birer saat sonra içilir.

Fantastik dörtlü çayı nasıl içilir ?

Kullanımı diğer sallama bitki çayları gibidir. Kaynar su (tercihen klorsuz su) bardağa koyulduktan sonra içine bir poşet atılır ve 4-5 dakika beklenir. Ardından içilir.

Fantastik dörtlü çayı aç iken içildiğinde bazı kişilerde mide bulantısı yapabilmektedir. Açken içilmemelidir.

İlgili yazı: Fantastik dörtlü çayı kaç kilo verdirir ?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir